Sponsorzy

Dom Dziecka im. Ojca Świętego Piusa XI składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wspierają naszą pracę:
Dom Dziecka im. Ojca Świętego Piusa XI składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wspierają naszą pracę:

Volkswagen Bank Polska S.A.
Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.- producent farb
Pan Zbigniew Cylny z firmą SCM Sp. Z o.o. ul. Kordeckiego 12, 05-123 Chotomów
Państwo Anna Ficner – Ogonowska i Dominik Ogonowski
32 Wieliszewski dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej
Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Andrzeja Boboli Warszawa
Wspólnota Małżeństw przy Parafii Św. Andrzeja Boboli w Warszawie
Translud Przewozy Autokarowe Chotomów
Pan Sławomir Jakielski – Spawanie specjalistyczne
Pan Tadeusz Niemczyk
Grupa Przyjaciół z Jabłonnej z Nowego Dworu Mazowieckiego, z Legionowa i Chotomowa

Szczęść Boże Wszystkim i Bóg Zapłać.

 

Dzień z Pociechami w Domu Dziecka.

IMG_334456. 09.2014 r. dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Chotomowie zapisze się jako wspaniałe spotkanie z radosnymi ludźmi o wielkim sercu. W tym dniu gościliśmy u siebie zespół pracowników z Volkswagen Bank Polska SA. Z inicjatywy Zarządu narodził się ciekawy pomysł współpracy z naszą placówką, który zaowocował wsparciem finansowym dla następujących działań: przeprowadzenie warsztatów fotograficznych i plastycznych, udział w pokazach chemicznych, przeprowadzenie multi-turnieju i meczu piłki nożnej, poprawienie nawierzchni kostki brukowej, wyczyszczenie chodnika, wymalowanie ogrodzenie po obu stronach o łącznej długości 700 mb., zmontowanie altany ogrodowej i huśtawki oraz garaży, wykonanie nowej nawierzchni boiska sportowego z zastosowaniem sprzętu wielofunkcyjnego, całkowity remont placu zabaw z zamontowaniem walcowatego linarium i bujaków oraz odnowieniem starych, mocno zużytych sprzętów.

Wspólnie spędzony dzień był gorący i słoneczny ale przede wszystkim nacechowany niezwykłą atmosferą radości, wspólnych rozmów, rekreacji, wysiłku fizycznego, potu i ciekawych refleksji, które na długo zostaną w sercu każdego uczestnika. Ukoronowaniem pracowitego i cudownego dnia było podsumowanie prac przez posadzenie drzewka magnolii przy budynku Domu Dziecka oraz wspaniała niespodzianka dla wszystkich w postaci użyczenia samochodu Volkswagen Caddy na potrzeby placówki.

Dyrekcja Domu Dziecka wraz z pracownikami i wychowankami jest ogromnie wdzięczna Prezesowi Zarządu Panu Mikołajowi Woźniakowi, członkom zarządu Panu Ronaldowi Kulikowskiemu i Hendrikowi Eggers, zespołowi koordynującemu i liderom przygotowującym poszczególne odcinki współpracy oraz wszystkim pracownikom za wspaniałe świadectwo dobroci serca ludzkiego, hojność materialną i poświęcony czas.